Pokaż/ukryj informację o istniejących skrótach klawiszowych

Skróty klawiszowe:

Włącz lektora.
Wyłącz lektora.

Dostęp alternatywny

Wyświetl stronę główną » Dostępność » Dostęp alternatywny

W związku z brakiem, na obecną chwilę możliwości zapewnienia dostępności osobie ze szczególnymi potrzebami w zakresie, o którym mowa w art. 6 pkt 1 i 3, Ustawy z dnia 19 lipca 2019r., Ośrodek Pomocy Społecznej w Łazach, zobowiązuje się zapewnić dostęp alternatywny.
Przy wejściu do budynku dla osób z dysfunkcją ruchową czy poruszających się na wózku inwalidzkim, na odpowiedniej wysokości, zostanie zamontowany dzwonek. Pracownik Ośrodka zejdzie i obsłuży osobę poruszającą się na wózku inwalidzkim, natomiast osobie z dysfunkcją ruchową w miarę możliwości pomoże dostać się na piętro w celu załatwienia sprawy, bądź osoba taka zostanie obsłużona na parterze budynku. Istnieje również możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, iż odpowiedni pracownik uda się do miejsca zamieszkania osoby, która jest ograniczona ruchowo, w celu załatwienia sprawy.

 

Alternatywny sposób dostępu cyfrowego polega w szczególności na zapewnieniu kontaktu telefonicznego, korespondencyjnego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub za pomocą tłumacza języka migowego.

Informacje

Rejestr zmian

2020-11-30

Edycja artykułu - Katarzyna Zawadzka

2020-11-30

Dodanie artykułu - Katarzyna Zawadzka

Filtrowanie bieżącej kategorii

Archiwum:

Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:

Oficjalna strona www
Ośrodek Pomocy Społecznej
w Łazach
ul. Pocztowa 14
42-450 Łazy
woj. śląskie

tel. (32) 67 29 571
  tel. (32) 67 29 176
pomoc@opslazy.pl
 

 

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Strona Dziennika Ustaw Monitor Polski Oficjalna strona Biuletynu Informacji Publicznej

Szukaj w BIP

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.